Specialūs produktai maisto gaminimui
img_main5

Aukštos kokybės augalinės kilmės mišiniai skirti kepimui, skrudinimui, kepimui ant grotelių. Universalūs produktai, pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavų ir atitinkantis visus reikalavimus, keliamus sveikam maistui.

OILIO Gourmet

Sviesto aromato kepimo aliejus

Produktas yra sviesto pakaitalas ruošiant maistą. Skirtingai nuo sviesto neputoja ir nerūgsta. Puikiai tinka  kepimui, skrudinimui, kepimui ant grotelių – kepama mėsa, žuvis ir paukštiena pasidengia auksaspalve plutele. Tinka daržovėms troškinti,  ruošti juos kiniškoje keptuvėje – voke, taip pat saldiems kepiniams: lietiniams, pyragėliams ir pyragaičiams.

Kodėl Gourmet?

Lyginant su sviestu kepimo aliejaus Gourmet sunaudojimas mažesnis, jį patogiau naudoti dėl skystos konsistencijos ir svarbiausia jis yra gerokai pigesnis. Patogu naudoti kepiniuose, kadangi skirtingai nuo sviesto prieš naudojimą jo nereikia išlydyti. Taip pat lengviau matuoti reikiamą kiekį ir naudoti kepimo formų tepimui.

Mes garantuojame aukščiausią kokybę, patikimumą, saugumą, inovacijas, lankstumą ir, svarbiausia, konkurencingas kainas.

KONTAKTAI
Naugarduko g. 100, Vilnius
Tel. +370 678 26 325
Faks. +370 5 272 8728
El. paštas: info@oilio.lt
Ar žinote, kad...

Atsižvelgiant į maisto gamybos technologiją gruzdinimo aliejaus naudojimo trukmė gali būti iki 4 kartų ilgesnė nei paprasto augalinio rapsų ar saulėgrąžų aliejaus.

PAIEŠKA
Sprendimas: UAB SANRO
Visos teisės saugomos © 2024